Теплий одяг та взуття для потреб людей, що опинилися у складних життєвих обставинах, збирають у Житомирі. Благодійна акція триватиме з 26 листопада по 16 грудня.
Зібрані речі можна приносити в інклюзивний читальний зал Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Ольжича (вул. Новий Бульвар, 4) по буднях з 10.00 -18.00, у вихідні – з 10.00-17.00.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...