Розвивати критичне і креативне мислення, навички командної роботи і лідерські якості учнів збираються у Житомирській міській гімназії №3 в межах освітнього експерименту «Модель випускника ХХІ століття» впродовж 2018-2019 навчального року.
Плани роботи і очікувані результати презентували 5 грудня.
Метою експерименту є створення моделі якісної освіти, впровадження нових форм позаурочної діяльності, спрямованої на розвиток творчих здібностей учнів, їх соціального, емоційного, екологічного інтелекту.
Крім того, учнів Житомирської міської гімназії №3 збираються навчати бути медіакомпетентною особистістю та навіть створювати власний продукт для соціальних мереж, радіо і телебачення.
«Сучасна школа – не лише для отримання знань, це місце, де формується особистість. Вдячний вчителям та батькам учнів, що два місяці разом працювали над новою освітньою стратегією школи. Адже треба змінювати підходи, щоб виховати креативну молодь, яка здатна мислити критично і чітко орієнтуватися в інформаційних потоках, вміє працювати в команді та застосовувати свої здібності на практиці. Я сподіваюся, що все вдасться!», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.
За словами присутніх на заході батьків та учнів гімназії, вони вже відчули різницю у підходах до навчання у порівнянні з минулими роками.
Педагоги ж зазначають: це лише початок. У планах – майстер-класи для вчителів, цікаві форми занять для учнів та постійна взаємодія з батьками.