Депутати скасували рішення про приватизацію приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати скасували рішення про приватизацію приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення

Автор: news_maker от 8-12-2018, 09:41, Переглядів: 387

Депутати скасували рішення про приватизацію приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення

Депутати скасували рішення міської ради від 27.09.2018 № 1176 «Про приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2а».

Стартова ціна об’єкту була 10 мільйонів 743 тисячі гривень. Обов’язкова умова продажу – збереження профілю діяльності об’єкта, як медичного закладу. 20 листопада 2018 через відсутність пропозицій аукціон з продажу приміщення не відбувся. За правилами єдиної торгової системи «ProZorro.Продажі» стартова ціна лоту має знизитися на 50%, а отже аукціонна вартість об’єкту, у разі продовження торгів, складала б 5 мільйонів 371 тисячу гривень.

«Аукціон з продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення не відбувся через відсутність учасників. За правилами єдиної торгової системи «ProZorro.Продажі» стартова ціна приміщення має знизитися на половину, - коментує рішення міський голова Сергій Сухомлин. – Аби міський бюджет не втратив кошти, яких реально вартує ця нерухомість, було вирішено зняти лот з аукціону».

Будівля колишнього дитячого інфекційного відділення з загальною площею 3104,2 кв.м. знаходиться поруч з КУ Центральна міська лікарня №2 м. Житомира.

У листопаді за допомогою системи «ProZorro.Продажі» за 6 мільйонів 500 тисяч 001 гривню було продано будівлю недіючого ДНЗ №54.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: