У Житомирській виправній колонії №4 знову виявили порушення » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирській виправній колонії №4 знову виявили порушення

Автор: news_maker от 10-12-2018, 01:07, Переглядів: 855

У Житомирській виправній колонії №4 знову виявили порушення

За результатами проведених у поточному році перевірок стану законності у державній установі «Житомирська виправна колонія (№4)» виявлено низку порушень кримінально-виконавчого та іншого законодавства.

З метою їх усунення керівництву виправної колонії внесено 9 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких 26 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, скасовано сім актів індивідуальної дії.

Про це повідомив керівник Житомирської місцевої прокуратури Іван Островський на нещодавній спільній нараді керівників правоохоронних органів та органів влади міста Житомира, на якій обговорено проблемні питання діяльності зазначеної виправної колонії.

Інформуючи учасників наради, керівник місцевої прокуратури зауважив, що окремі порушення є системними.

«Це, зокрема, значна зношеність, несправність або повна непридатність частини санітарно-технічного обладнання (водопровідні крани, рукомийники, унітази тощо). Продовжують мати місце порушення прав в’язнів на належну медичну допомогу», - уточнив Іван Островський.

Він також додав, що санітарно-технічний стан значної частини житлових та виробничих приміщень, а також приміщень камерного типу, не відповідають вимогам діючих нормативів, деякі з них через це не функціонують. Аварійний стан значної кількості будівель виробничої зони установи створює небезпеку для оточуючих.

«При цьому, порушення, які раніше виявлялися місцевою прокуратурою усуваються, проте, при послідуючих перевірках фіксуються в інших відділеннях та приміщеннях», - зауважив Іван Островський, додавши, що відповідні факти були засвідчені й при нещодавній перевірці установи співробітниками Генеральної прокуратури України.

На спільній нараді також йшлося й про те, що наявність більшості вказаних порушень обумовлена вкрай недостатнім рівнем фінансування виправної колонії з державного бюджету.

Разом з цим, у виправній колонії утримується більше 700 засуджених, в тому числі декілька сотень місцевих жителів, а тому забезпечення нормального функціонування установи повинно турбувати також і місцеву владу.

Учасники наради, у якій взяли участь виконуючий обов’язки Житомирського міського голови Сергій Кондратюк, виконуючий обов’язки начальника виправної колонії Петро Прокопенко та перший заступник начальника виправної колонії Сергій Терехов, обговорили наявні проблеми та дійшли спільної думки, що для їх вирішення необхідно об’єднати зусилля правоохоронних відомств та органів місцевої влади.

Відтак, на нараді окреслені шляхи виправлення ситуації та розроблені спільні заходи, у тому числі й щодо створення міжвідомчої робочої групи та розроблення цільових програм з підтримки діяльності державної установи «Житомирська виправна колонія (№4)».

У Житомирській виправній колонії №4 знову виявили порушення
У Житомирській виправній колонії №4 знову виявили порушення

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: