В області вже придбали 9 квартир для дітей-сиріт та 1 будинок під ДБСТ » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В області вже придбали 9 квартир для дітей-сиріт та 1 будинок під ДБСТ

Автор: news_maker от 11-12-2018, 00:47, Переглядів: 434

В області вже придбали 9 квартир для дітей-сиріт та 1 будинок під ДБСТ

На Житомирщині для дітей-сиріт та осіб з їх числа вже придбали 9 квартир, ще 8 у стадії оформлення і найближчим часом теж будуть куплені. Також вже купили 1 будинок під ДБСТ у Брусилівському районі.

Про це інформує служба у справах дітей ОДА. Так за кошти державної субвенції в області придбали один житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу, 9 квартир для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Ще 8 квартир на стадії оформлення документів, проте рішення комісії за цими об’єктами прийняте позитивне і найближчим часом ці житлові площі будуть придбані. Загалом за результатами засідань комісії місцевим бюджетам розподілили 6 млн 678,5 тис. грн державної субвенції на придбання житлових об’єктів.

За кошти державної субвенції в області придбають:

- один житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу (Брусилівський район),
- 7 квартир під соціальне житло для 7 осіб з числа дітей-сиріт (м. Житомир, Новоград-Волинський, Баранівська, Радомишльська міські ОТГ, Лугинська та Хорошівська селищні ОТГ),
- 10 квартир у власність 11 особам з числа дітей-сиріт, одна з яких має інвалідність (м. Житомир, Черняхівський район, Коростишівська, Олевська міські ОТГ, Пулинська та Червоненська селищні ОТГ, Семенівська сільська ОТГ).

За інформацією служби у справах дітей ОДА, на сьогодні уклали договори купівлі-продажу на 9 квартир для 10 осіб з числа дітей-сиріт, та житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу.

Нагадаємо, що цього року Житомирщина отримала 18 млн 255 тис. грн субвенції з державного бюджету для придбання, будівництва і реконструкції житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

Триває збір пропозицій та документів від РДА, міських рад, ОТГ області для прийняття обласною комісією рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які у 2018 році буде спрямована субвенція. Подати заявки на придбання житла можна до 15 грудня поточного року.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: