На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів

Автор: news_maker от 11-12-2018, 23:52, Переглядів: 513

На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів

На вихідних у Житомирі розпочала навчання група кандидатів у патронатні вихователі та їх помічники з Житомирської та Рівненської областей.

8 грудня розпочалося тренінгове навчання для кандидатів у патронатні вихователі. Родини з Житомирщини та Рівненщини навчаються як бути професійними батьками.

Загалом заплановані 120 тренінгових годин. Таким чином навчання триватиме 2,5-3 місяці. Будуть проводити не лише аудиторні заняття, а ще й 10 практик за місцем проживання кандидата у патронатні вихователі з участю членів його родини.

Заняття з майбутніми професійними батьками будуть проводять залучений тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині в Україні» Наталія Боровко, тренер за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Житомирській області Тетяна Піка, тренер з Рівненської області Людмила Рибчук. Два психологи здійснюють психологічні спостереження.

«Всі учасники були вмотивовані та емпатійні. Ми віримо, що за патронатом майбутнє. Надзвичайно приємно за команду Житомирщини. Успіхів кандидатам і чудовій тренерській команді на шляху пізнання патронату», - зазначає Тетяна Піка.

Сімейний патронат над дитиною, має бути ретельно виваженим з обох сторін – як претендента на посади патронатного вихователя та його помічника, так і органу, який створює та супроводжує патронатну родину. Адже обидві сторони беруть на себе високу відповідальність – за життя дитини під час її перебування у патронатній сім'ї.

Якщо ви маєте бажання пройти навчання та надавати послугу патронату над дитиною, тоді телефонуйте до Житомирського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за телефоном: (0412) 47-09-92, (0412) 47-44-85.

Наступні заняття для групи кандидатів у патронатні вихователі, які вже розпочали навчання, проведуть 15-16 грудня.

На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів
На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів
На Житомирщині стартувало навчання на патронатних вихователів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: