У Житомирі презентували інноваційний проект – правничу вікіпедію WikiLegalAid » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі презентували інноваційний проект – правничу вікіпедію WikiLegalAid

Автор: news_maker от 14-12-2018, 14:01, Переглядів: 416

У Житомирі презентували інноваційний проект – правничу вікіпедію WikiLegalAid

Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету.

Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) презентували, 13 грудня, у Житомирі.

«Цей інноваційний проект системи безоплатної правової допомоги раніше був доступний лише для наших фахівців, які надавали консультації. Тепер більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань, з якими звертаються клієнти до системи БПД, доступні кожному. WikiLegalAid допоможе підвищити правову обізнаність громадян», – наголосив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia. Фахівці системи БПД слідкують за її оновленням з урахуванням змін законодавства та судової практики. Цією базою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультації підготовлені так, щоб бути зрозумілими не лише фахівцям, а й людям без юридичної освіти.

Окрім консультації там є зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення.

База правових консультацій була створена на основі найактуальніших та найпоширеніших питань, з якими звертаються громадяни до системи БПД.

Як користуватися правовою платформою, розповів начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Тимур Кашапов.

«Для того, щоб скористатися базою правових консультацій, достатньо ввести в пошуковий рядок на головній сторінці «WikiLegalAid» ключове слово або частину слова (корінь слова) і поставити знак «*», що звузить пошук. Пошук видає перелік консультацій, які містяться в базі. Здійснення пошуку також можливе через структуру категорій «WikiLegalAid» за галузями права. Скориставшись таким шляхом пошуку, можна побачити всі галузі права, за якими містяться правові консультації в базі», – пояснив Тимур Кашапов.У Житомирі презентували інноваційний проект – правничу вікіпедію WikiLegalAid

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: