У Ружинському районі вісім депутатів однієї із сільських рад «відзначилися» несвоєчасною подачею декларацій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Ружинському районі вісім депутатів однієї із сільських рад «відзначилися» несвоєчасною подачею декларацій

Автор: news_maker от 16-12-2018, 23:33, Переглядів: 504

У Ружинському районі вісім депутатів однієї із сільських рад «відзначилися» несвоєчасною подачею декларацій

Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 8 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені депутатами однієї із сільських рад Ружинського району.

За результатами розгляду постановами Ружинського районного суду від 12.12.2018 та 13.12.2018 усіх вісьмох осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації без поважних причин) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Установлено, що обранці громади, будучи особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порушили вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та несвоєчасно подали декларації про майнові статки за 2017 рік. До того ж, двоє з них подали декларації лише через 6 місяців після закінчення встановленого законодавством терміну.

Адміністративні протоколи за фактом вчинення депутатами адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, складено Управлінням захисту економіки в області.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: