Сесія обласної ради затвердила Програму забезпечення депутатської діяльності на 2019 рік » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сесія обласної ради затвердила Програму забезпечення депутатської діяльності на 2019 рік

Автор: news_maker от 19-12-2018, 15:31, Переглядів: 483

Сесія обласної ради затвердила Програму забезпечення депутатської діяльності на 2019 рік

На 20-й сесії обласної ради 18 грудня депутати затвердили Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2019 рік.

На заходи з виконання Програми закладено понад 10 млн грн, з яких левова частка грошей, а саме понад 7,2 млн грн, спрямовується на разову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам, що надається головою обласної ради, його заступниками та депутатами обласної ради. Адже під час роботи з виборцями, згідно з їхніми зверненнями, для необхідності вирішення проблемних питань у громадах області та налагодження співпраці з іншими органами місцевого самоврядування та їхніми об'єднаннями, депутати надають не лише консультативну і правову допомогу, а також фінансову.

Окрім цього, на вирішення проблем, з якими звертаються жителі області у зверненнях до депутатів обласної ради, буде спрямовано 25 відсотків коштів від загальної суми перевиконання доходної частини загального фонду обласного бюджету.

Варто зазначити, що згідно з Програмою, ці кошти використовуються для вирішення проблемних питань області, насамперед, для об’єктів соціально-культурної сфери. Зокрема на будівництво, реконструкцію та ремонт об'єктів соціально-культурної сфери; зміцнення матеріально-технічної бази бюджетних установ освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення, культури, спорту; благоустрій територій населених пунктів; надання разової грошової допомоги громадянам області тощо.

Також Програмою передбачено придбання подарунків до грамот, дипломів, квітів, канцтоварів, води, витратних матеріалів на суму понад 638 тис. грн, на висвітлення діяльності обласної ради (у тому числі пленарних засідань, постійних комісій обласної ради, депутатських фракцій) та виготовлення відеофільму про діяльність обласної ради передбачено 780 тис. грн, на виплати переможцям щорічного обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» - 450 тис. грн, решта сума коштів буде спрямована на матеріально-технічні витрати.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: