Після втручання прокуратури припинено незаконне користування гідроспорудою на притоці р. Ірша » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Після втручання прокуратури припинено незаконне користування гідроспорудою на притоці р. Ірша

Автор: news_maker от 22-12-2018, 01:12, Переглядів: 945

Після втручання прокуратури припинено незаконне користування гідроспорудою на притоці р. Ірша

Коростишівською місцевою прокуратурою заявлено до суду позов про визнання недійсним договору оренди гідроспоруди, що у с. Кам'яний Брід Хорошівського району.

Установлено, що у вересні 2014 року, за рішенням Фасівської сільської ради Хорошівського району укладено із приватним підприємцем договір про оренду гідроспоруди вартістю 55 тис грн, розташованої на річці Тростяниця, яка є притокою річки Ірша.

Однак, договір з підприємцем укладено з порушенням вимог чинного законодавства, оскільки сільська рада не наділена повноваженнями розпоряджатися об’єктами такої категорії.

Відповідно до ч.5 ст. 122 Земельного кодексу України, передавити у користування земельні ділянки водного фонду, а також об’єкти, розміщені на них – у даному випадку гідроспоруда – мають право органи державної влади обласного рівня.

Таким чином, лише після прийняття Володарсько-Волинським районним судом справи до провадження, обидві сторони погодилися із позицією прокуратури, у результаті чого незаконне користування гідроспорудою припинено.

Гідроспоруда у с. Камяний Брід Хорошівського району розташована на річці Тростяниця - притоці річки Ірша, яка впадає у річку Тетерів, що несе свої води у Дніпро. Крім цього, р. Ірша – джерело питного водопостачання громади міста Малина, смт Іршанська та смт Нова Борова.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: