У Житомирі обговорили проект регуляторного акту щодо запровадження єдиного квитка » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі обговорили проект регуляторного акту щодо запровадження єдиного квитка

Автор: news_maker от 24-12-2018, 09:27, Переглядів: 542

У Житомирі обговорили проект регуляторного акту щодо запровадження єдиного квитка

Житомир - перше місто в Україні, де комунальний наземний громадський транспорт було обладнано валідаторами для безконтактної оплати проїзду платіжними картками.

Управлінням транспорту і зв'язку міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про запровадження єдиного квитка в місті Житомирі».
21 грудня, у сесійній залі міської ради відбулося громадське обговорення проекту. Під час обговорення зазначалося, що метою проекту регуляторного акту є забезпечення зручності, уніфікації технологій та способів оплати проїзду пасажирів та багажу в міському пасажирському транспорті, мінімізація готівкових коштів у транспортних засобах перевізників та витрат на їх інкасацію, забезпечення переходу населення на розрахунки з використанням транспортних та платіжних карток, а також створення додаткових зручностей при розрахунках за отримані послуги, запровадження повного, адресного надання та обліку перевезення пільгових категорій громадян, та відповідного відшкодування.

Довідково: трохи більше року тому, в травні 2017-го, набув чинності закон про е-квиток - єдиний проїзний документ на всі види громадського транспорту. Е-квиток – це пластикова карта, яку можна поповнювати на певну кількість поїздок і за якою можна їздити в комунальних автобусах, тролейбусах і трамваях і метро. Оплата проходить за допомогою валідатора, встановленого в салоні, – потрібно лише докласти до нього карту, і з неї спишуться гроші.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради в розділі «Регуляторна діяльність». Для отримання більш детальної інформації необхідно звертатись до управлінням транспорту і зв'язку міської ради (майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, тел.: (0412) 48-11-99).

У Житомирі обговорили проект регуляторного акту щодо запровадження єдиного квитка
У Житомирі обговорили проект регуляторного акту щодо запровадження єдиного квитка

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: