На підприємствах Житомирської області упродовж грудня сталося 4 нещасні випадки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На підприємствах Житомирської області упродовж грудня сталося 4 нещасні випадки

Автор: news_maker от 1-01-2019, 23:33, Переглядів: 908

На підприємствах Житомирської області упродовж грудня сталося 4 нещасні випадки

Останній випадок зі смертельним наслідком стався з працівником Черняхівського елеватора. 27 грудня 2018 року у відділенні зерноочистки Черняхівського елеватора, під час контролю за переміщенням зерна, через незастебнутий верхній одяг, працівника філії затягнуло між рухомими механізмами млина. Отримані травми виявились несумісними з життям, потерпіла (1973 р.н.) померла на місці події.

15 грудня 2018 року, під час зачіплювання хлиста сосни краном працівник Ємільчинського лісгоспу отримав травми несумісні з життям.

13 грудня 2018 року, під час виконання своїх службових обов’язків у цеху по виготовленню тирсобрикетів (підприємство «Бріксан» Овруцький район), працівник підприємства потрапив під сушильну бочку для сировини. Внаслідок отриманих травм він помер у реанімаційному відділенні Овруцької ЦРЛ.

8 грудня 2018 року, обслуговуючи черговий виклик, транспортуючи з увімкненими спецсигналами хвору дитину у міську лікарню, на перехресті вулиць Домбровського та Івана Мазепи, автомобіль швидкої потрапив у ДТП, внаслідок чого травми різного ступеня тяжкості отримали три працівника КУ «ЦЕМД та МД».

3 грудня 2018 року, перед початком навчальної пари, викладач Коростишівського педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка, випадково впав. Студенти покликали інших викладачів, які відразу викликали швидку допомогу. Однак лікарі, які прибули на місце події вже констатували смерть.

Остаточні обставини та причини всіх нещасних випадків з’ясовуються комісією зі спеціального розслідування.

Також, комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником Житомирської філії товариства з обмеженою відповідальністю «АСКОНА-ПІВДЕНЬ».

16 липня 2018 року, у цеху по виготовленню пінополістирольних блоків та плит, не побачивши старшого майстра виробничої дільниці, який попередньо зайшов до сушильної камери, працівники підприємства почали завантаження сировини в накопичувальний бункер вспінювача гранул пінополістерола. Під час запуску відповідного механізму працівники почули нехарактерний звук у сушильній камері. Після її відкриття вони виявили потерпілого, якого притиснуло заслінкою до люка вивантаження сировини. Внаслідок дії на його організм підвищеного барометричного тиску в камері, працівник помер на місці події.

Під час спеціального розслідування експерти дослідили технологічну лінію для виробництва пінополістирольних блоків та плит із гранул вспінюючого полістирола, придбану за кордоном, та встановили, що обладнання на лінії експлуатується без проведення його експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України.

Члени комісії також встановили, що потерпілого допустили до виконання робіт, які не входили до його посадових обов’язків та без проходження ним відповідних інструктажів з охорони праці.

За результатами спеціального розслідування комісія визначила 3 посадові особи товариства, дія або бездіяльність яких призвели до настання нещасного випадку та запропонувала проведення заходів щодо усунення причин його виникнення у зазначені строки.

Даний нещасний випадок визнається таким, що пов’язаний з виробництвом.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: