У Житомирі працює три пункти обігріву » Новини Житомира
 
 


У Житомирі працює три пункти обігріву

Автор: news_maker від 31-01-2012, 12:54, переглядів: 2 067

У Житомирі працює три пункти обігріву

Випити гарячого чаю, пересидіти морози або ж просто погрітися в Житомирі можна у спеціально обладнаних пунктах обігріву. З 30 січня 2012 року в Житомирі працює три таких пункти по вул. В.Бердичівській, 113, пр. Миру, 11, вул. Щорса, 131.

У наметах встановлені пічки, є дрова, ліжко-місця, столики, харчі, медикаменти, одяг та взуття. Люди, які звертаються за допомогою до таких пунктів, отримують місце для ночівлі та гаряче харчування. Намети працюють не тільки для безхатченків – щодня тут гріються по 60-70 людей.

Як зазначив заступник міського голови Микола Боровець, для забезпечення функціонування таких наметів сьогодні підключені всі служби – комунальні, соціального захисту, МНС, міліції. Фінансування на харчі пунктів обігріву здійснюється за рахунок лише благодійних внесків громадян, осіб підприємницької діяльності, представників громадських організацій.

Крім того, громадяни, які потрапили у складну життєву ситуацію, надзвичайну ситуацію, викликану пониженням температури повітря, можуть розраховувати на допомогу і Міського територіального центру соціального обслуговування одиноких та непрацездатних. Центр готовий надати 30 ліжко-місць із постільною білизною для перебування під час морозів.

Якщо ж ви побачили людей, які опинилися у складній ситуації, не мають постійного помешкання та потерпають від холоду, не залишайтеся байдужими – телефонуйте за номером цілодобової лінії: 481-481 – і людям буде надана необхідна допомога.

«Дякуючи саме такій небайдужості житомирян, цими вихідними вдалося зберегти здоров’я десяти соціально незахищених людей, яким після телефонних дзвінків на "гарячу лінію" було надано допомогу», – говорить заступник міського голови Микола Боровець.

До благодійної діяльності можуть долучитися всі бажаючі. Пам’ятайте, непотрібні для Вас одяг та взуття можуть допомогти іншим людям.

У Житомирі працює три пункти обігріву

У Житомирі працює три пункти обігріву

У Житомирі працює три пункти обігріву

У Житомирі працює три пункти обігріву

У Житомирі працює три пункти обігріву

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: