Мешканці будинків по вул. Шевченка перекривали вулицю Велику Бердичівську » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Мешканці будинків по вул. Шевченка перекривали вулицю Велику Бердичівську

Автор: news_maker от 8-01-2019, 11:44, Переглядів: 935

Мешканці будинків по вул. Шевченка перекривали вулицю Велику Бердичівську

Близько 9.10 8 січня в обласному центрі по вул. Великій Бердичівській (неподалік міської ради) місцеві жителі частково обмежили рух автотранспорту, безперервно рухаючись пішохідним переходом.

Близько 20 учасників протесту з числа мешканців будинків №16 та №14 по вул. Шевченка таким чином висловлювали невдоволення діями забудовника щодо будівництва багатоповерхівки і привертали увагу уповноважених органів.

«Ми протестуємо проти рішення влади та забудовника, який планує звести багатоповерхівку у наших дворах. Вважаємо таке рішення незаконним. Ми продовжуватимемо акцію до тих пір, доки представники міської влади не вийдуть до нас», - поінформував учасник акції Павло Костюк.

На місці події патрульні поліцейські організували об’їзд транспорту, роз’яснювали учасникам акції недоцільність подібних методів і закликали вирішувати усі питання у правовому полі, не вчиняючи протиправних дій.

Наразі рух транспорту вулицею Великою Бердичівською відновлено.Мешканці будинків по вул. Шевченка перекривали вулицю Велику Бердичівську
Мешканці будинків по вул. Шевченка перекривали вулицю Велику Бердичівську

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: