Після об’єднання бюджет Райгородоцької ОТГ збільшився у 5 разів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Після об’єднання бюджет Райгородоцької ОТГ збільшився у 5 разів

Автор: news_maker от 16-01-2019, 13:06, Переглядів: 366

Після об’єднання бюджет Райгородоцької ОТГ збільшився у 5 разів

15 січня відбулось друге пленарне засідання другої сесії Райгородоцької ОТГ, на якій депутати прийняли бюджет громади. Кошторис у сумі 26,2 мільйона гривень прийняли одноголосно. Власних надходжень громада має 10,4 мільйона гривень.

«До об’єднання п’ять сільських рад, які утворили Райгородоцьку ОТГ, мали сукупний бюджет близько 4,5 мільйонів гривень. Сьогодні ми затвердили кошторис у 5,7 разів більший. Так крім можливостей ми отримали ще й обов’язки, але це ті ресурси які ми самостійно будимо використовувати на розвиток громади, без посередників», - наголосила Галина Кудлай, голова Райгородоцької сільської ради.

В бюджеті на 2019 рік депутати передбачили співфінансування капітального ремонту Райгородоцької школи на суму 1,6 мільйона гривень. Загальна вартість проекту складатиме понад 9,4 мільйона гривень, решту коштів візьмуть з інфраструктурної субвенції.

Також у кошторисі було закладено 720 тисяч гривень на співфінансування будівництва сучасної амбулаторії у селі Райгородок. Крім того, на цій сесії також затвердили низку цільових програм, зокрема «Програму благоустрою» на яку виділили 150 тисяч гривень та «Програму підтримки та допомоги учасникам АТО та ООС».

«На цій сесії громада прийняла низку рішень, які допоможуть швидко та якісно сформувати органи управління. Було створено виконком, прийнято рішення про старостинські округи та рішення про формування відділів ради», - розповів Олександр Круківський, радник з юридичних питань Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Після об’єднання бюджет Райгородоцької ОТГ збільшився у 5 разів
Після об’єднання бюджет Райгородоцької ОТГ збільшився у 5 разів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: