Близько 1,5 тисячі осіб звернулись до Центру вертебрології за 2 місяці роботи » Новини Житомира
 
 


Близько 1,5 тисячі осіб звернулись до Центру вертебрології за 2 місяці роботи

Автор: news_maker від 21-01-2019, 22:00, переглядів: 665

Близько 1,5 тисячі осіб звернулись до Центру вертебрології за 2 місяці роботи

На Житомирщині в оновленому Центрі вертебрології та реабілітації вже пролікувались 499 пацієнтів, ще 823 особи – пройшли консультацію у лікарів медичного закладу.

Про це повідомив головний лікар Центру Олександр Торбас сьогодні, 21 січня.

«За 2 місяці роботи Центру стаціонарне та амбулаторне лікування пройшли 499 пацієнтів як із Житомирської області, так і з інших областей. Із них 43 учасники АТО/ООС. Крім цього, лікарі та фахівці медзакладу надали консультацію та провели обстеження ще 823 осіб, які звернулись до Центру. Найпоширенішим видом реабілітації є саме фізична. Пацієнти проходять ЛФК (лікувальну фізичну культуру), фізіотерапію, бальнеологічні процедури у ваннах, різні види масажів», – зазначив Олександр Торбас.

Керівник Центру додав, що наразі реабілітацію проходять 114 осіб, з яких 10 – учасники АТО/ООС. Загалом у закладі надають послуги із медичної, фізичної, соціальної та психологічної реабілітації.

«Найчастіше пацієнти, які проходять лікування стаціонарно, це жителі із районів Житомирщини. На амбулаторне лікування приїжджають жителі із м. Житомир. Центр продовжує працювати у цілодобовому режимі без вихідних, поліклініка – із 9.00 до 15.30 у будні дні. У зв’язку із підвищенням рівня плати за житлово-комунальні послуги вартість лікування для осіб без направлення та з інших областей дещо змінилась. За курс 12 днів на стаціонарі ціна становить 4960 грн, амбулаторного лікування – 2600 грн. Для учасників АТО та пацієнтам із направленнями медичні послуги у Центрі надаються безкоштовно», – наголосив головний лікар Центру.

Фахівці новітнього Центру лікують та надають медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.

Окрім традиційної медичної реабілітації – фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці Центру застосовують і новітні послуги.

Серед них:

- ерготерапія з елементами арт-терапії – відновлення життєвих навиків;
- кінезотерапія – рухова реабілітація, лікування адаптованими під пацієнта рухами з певними індивідуальними силовими впливами (згідно з європейськими методиками Bobat і PNF);
- механотерапія – спеціальні механічні пристрої (вертикалізатори) будуть відновлювати рухи пошкодженої частини тіла;
- локомат-терапія – відновлення рухової функції з допомогою тренажера-робота.

Також у Центрі використовують наявну унікальну природну свердловину для радонолікування.

Детальніше про всі послуги, які надають у Центрі вертебрології на Житомирщині, можна дізнатись за тел.: (0412) 44-72-39. Адреса Центру: м. Житомир, Чуднівське шосе, 1.

Нагадаємо, що найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО відкрили на Житомирщині 16 листопада. Це один із наймасштабніших об’єктів області, який реконструювали упродовж року за кошти ДФРР. У новітньому Центрі щороку понад 5 тисяч пацієнтів зможуть проходити реабілітацію та отримувати якісні медичні, а також унікальні лікувальні послуги.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: