Сергій Янушевич розповів хто має прибирати тротуари у зимовий період » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сергій Янушевич розповів хто має прибирати тротуари у зимовий період

Автор: news_maker от 22-01-2019, 08:05, Переглядів: 895

Сергій Янушевич розповів хто має прибирати тротуари у зимовий період

Директор комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич, розповідаючи про особливості роботи у зимовий період, зазначає, що КП «УАШ» є баласоутримувачем автошляхів та прилеглих до них тротуарів в межах території міста Житомир.

«Придомові території та внутрішньоквартальні проїзди, не відносяться до нашої компетенції. Це - зона відповідальності управляючих компаній, ОСББ, житлових кооперативів», - наголошує Сергій Янушевич.

Для забезпечення утримання житомирських автошляхів достатньо наявної на підприємстві техніки. У той же час, вирішення питання із прибиранням міських тротуарів є набагато складнішим.

«У штаті, на сьогоднішній день, ми маємо всього 14 дорожніх робітників та 12 вантажників, 4 малі вакумно-підмітальні машини із відвалами та розкидачами бішофіту, 2 мінінавантажувача, та 10 мотоблоків, які можуть працювати на тротуарах. Ми, як балансоутримувач, не маємо змоги прибирати все місто у стислі терміни», - пояснив Сергій Янушевич.

Щодо відповідальних за прибирання тротуарів, у 2017 році, було прийняте рішення про оголошення тендерів по їх прибиранню.

«У 2017-18 роках переможцями були, в основному приватні ВЖРЕПи та управляючі компанії, що мали в своєму штаті відповідну кількість двірників та прибиральної техніки. На той період, працювали: КП «ВЖРЕП» №1, №5, №6, №13, №15, №16, ПП «ВЖРЕП» №4, №8, №9, ПП «АММОН» та УК «Коменерго». На сьогоднішній момент, підписані та діють Договори на прибирання тротуарів із наступними компаніями: ПП «ВЖРЕП» №8, №9, №15; Управляюча компанія «КОМЕНЕРГО»; Управляюча компанія «ПОЛІССЯ»;
Території, за які вони відповідають, та вартість робіт можна подивитись на порталі «ПРОЗОРРО», - розповів директор КП «Управління автомобільних шляхів».

Не оминули тему прибирання вулиць від снігу і на виконкомі 16 січня:

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: