Багатодітна родина Бодомер відвоювала право на квартиру через суд » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Багатодітна родина Бодомер відвоювала право на квартиру через суд

Автор: news_maker от 24-01-2019, 12:04, Переглядів: 532

Багатодітна родина Бодомер відвоювала право на квартиру через суд

Право на квартиру в Житомирі, по вулиці Корольова 48, після рішення апеляційного суду, має багатодітна сім’я Бодомер.

«Почуття неймовірні, я взагалі ще до кінця нічого не зрозуміла. Тільки одне, що перемога за нами, і ми маємо житло. Насправді, що це доказано судом» – каже багатодітна мати Анна Бодомер.

«Сьогодні Житомирський апеляційний суд задовольнив скаргу виконавчого комітету та Ганни Бодомер, та скасував рішення суду першої інстанції прийнявши нове рішення про відмову в задоволенні позову у повному обсязі. Квартира залишається за багатодітною родиною Бодомер! Дякую, що апеляційний суд вивчив усі докази і був об’єктивним при розгляді справи», - сказав Сергій Сухомлин.

Рішення набрало чинності з моменту проголошення.

Нагадаємо, багатодітна родина Бодомер із 12-ма дітьми отримала квартиру від Житомирської міськради, рішенням виконкому в 2016-му році. Сім’я облаштовувала нову оселю та вселялась. Пізніше дізнались, що є ще двоє претендентів на житло: невідомі їм чоловік та літня жінка. Незнайомці позивались до Корольовського суду та виграли справу.

Житомирська міська рада подала апеляційну скаргу, до якої доєдналася Анна Бодомер. Про право власності на оселю у 92 квадрати Ольга Дем’янчук та Петро Музичук заявляли, керуючись ордером на видачу квартири Ользі Дем’янчук, 1930-го року народження. Копія цього ордеру прикріплена до справи. Оригіналу немає у жодної зі сторін. Про це заявив представник Дем’янчук та Музичука, бо самі вони засідання апеляційного суду не відвідують. Ордер підписаний у 2011-му начальником ВЖРЕПу №10, який був ліквідований у 2010-му році, каже адвокат родини Бодомер.

Представниця виконавчого комітету наголошує: квартира ніколи не перебувала у власності ВЖРЕПу №10. Приміщення було комунальне та нежитлове та вже пізніше набуло статусу житлового. Нині квартира приватизована родиною Бодомер.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: