Стан ліфтового господарства Житомира та області: 90% ліфтів відпрацювали визначені терміни експлуатації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Стан ліфтового господарства Житомира та області: 90% ліфтів відпрацювали визначені терміни експлуатації

Автор: news_maker от 4-02-2019, 05:52, Переглядів: 547

Стан ліфтового господарства Житомира та області: 90% ліфтів відпрацювали визначені терміни експлуатації

Начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін у прямому ефірі UA: Українське радіо "Житомирська хвиля" говорив про стан ліфтового господарства міста Житомира та Житомирської області.

За словами керівника Управління Держпраці, 90% ліфтів, що на сьогоднішній день експлуатують у багатоповерхових будинках міста Житомира та області, відпрацювали визначені нормативними документами терміни експлуатації 25 років. Тож вони є морально застарілими, а обладнання та металоконструкції зазнали значного фізичного зносу. Сергій Сечін наголосив, через незадовільний технічний стан ліфтів збільшується ризик травмування користувачів, та вкотре закликав власників ліфтів посилити роботу з популяризації безпечних методів користування ліфтами серед громадян та мешканців будинків, посилити контроль за виконанням робіт, які пов’язані з ремонтом і обслуговуванням ліфтів, суворо дотримуватись вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час виконання відповідних робіт.

Детальніше у записі ефіру:

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: