Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ

Автор: news_maker от 8-02-2019, 12:25, Переглядів: 646

Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ

У зв’язку з тим, що частково зруйновано один із корпусів гуманітарної гімназії №23, учні старших класів тимчасово навчатимуться в приміщенні ЖДУ.

«Основне наше завдання — організувати все так, аби це не вплинуло на заняття дітей в закладах позашкільної освіти. Ми уникаємо навчання у другу зміну, про що просили батьки, - зауважив міський голова Сергій Сухомлин. - Усього з приміщення маємо відселити 755 старшокласників. Нашу пропозицію, щодо тимчасового навчання учнів в аудиторіях університету імені Івана Франка підтримала більшість батьків гімназії».

Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків вже переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. А вже 6 лютого після обговорень з батьками та педагогами було домовлено, що на час реконструкції будівлі 755 учнів 8-11 класів школи будуть навчатися в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Я вдячна ректору Галині Киричук та колективу франківців за те, що вони віддали близько 18 аудиторій для навчання учнів 8-11 класів школи №23. Аби впевнитись, що дітям буде зручно, ми вже оглянули приміщення: аудиторії теплі, з новим освітленням, у наявності також буфети та інші зручності», - каже заступник міського голови Вікторія Краснопір. Посадовець також додала, що навчання у студентському середовищі стане цікавим досвідом для школярів: «Адже це студентське повітря, спільні з університетом заходи для старшокласників, молодіжний простір, можливість на перервах перекинутись англійською з серйозним студентством або провести дослід по хімії в справжнісінькій вишівській лабораторії».Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ
Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ
Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: