Високівська ОТГ ламає стереотипи: мала громада із великими результатами » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Високівська ОТГ ламає стереотипи: мала громада із великими результатами

Автор: news_maker от 16-02-2019, 19:19, Переглядів: 433

Високівська ОТГ ламає стереотипи: мала громада із великими результатами

Розмір об’єднаної територіальної громади не впливає на розвиток та втілення різноманітних проектів.

На цьому наголосив голова найменшої ОТГ Житомирщини – Високівської – Микола Бардук 13 лютого під час брифінгу щодо підтримки реформи децентралізації.

«Високівська ОТГ об’єднує лише 5 населених пунктів із населенням 2500 осіб. Але розмір на розвиток не впливає. Ми були "першопрохідцями" децентралізації. Що нам вдалося вже зробити? Перш за все, це прорив у дорожньому будівництві. За два роки більше 7 кілометрів асфальтобетонного покриття поклали з різних джерел фінансування. Друге – це освіта. Два навчальні заклади перевели на альтернативні види палива, які у 5 разів зекономили нам кошти. Їх ми направляємо на термосанацію цих закладів. Крім того, Високівську гімназію включили як проект ДФРР для облаштування нового освітнього простору. Вже зараз можемо бачити результат», – розповів Микола Бардук.

«Коли 2 роки тому Президент ініціював медичну реформу на селі, я думав, що це не для нас, а для великих населених пунктів. Але на сьогодні реформа стала реальністю – у нас будується нова амбулаторія, корпус практично збудований, сьогодні почали покрівельні роботи», – додав голова ОТГ.

За словами керівника громади, ОТГ бере участь у міжнародних проектах, і завдяки цьому вдалося залучили через громадські організації 1,3 млн грн.

«Так, працювати стало у два-три рази важче. Але з’явився позитив від того, що ти бачиш результати роботи своєї команди, і дуже не хотілося б, щоб набраний темп десь дав збій. Тому ми однозначно "за" децентралізацію, і рухаємося вперед!», – наголосив Микола Бардук.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: