У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»

Автор: news_maker от 24-02-2019, 14:55, Переглядів: 933

У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»

Учні шкіл Житомирщини, які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» отримали нагороди та відзнаки.

Привітала переможців, 22 лютого, начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.

Нагороди також отримали і переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж брати мої», який присвячений Шевченківським дням.

Всі переможці конкурсів отримали відзнаки та дипломи від управління культури та туризму ОДА.

Вже у квітні діти поїдуть до Києва, аби спробувати свої сили у Всеукраїнському огляді-конкурсі «Нові імена України».

Загалом в обласному етапі «Нові імена України» взяли участь 68 учасників із 6 музичних шкіл, 4 шкіл мистецтв, 3 художніх шкіл, Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка Житомирської обласної ради, Житомирського ліцею №25.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

Номінація «Інструментальне виконавство»

Гран-Прі – Василюк Мирослав Русланович (ксилофон), Житомирське музичне училище ім. В. Косенка (викладач Романько В.В., концертмейстер Христич А.В.)

І місце – Безсмертний Нікіта (баян), Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького (викладач Івасенко Л.І.)
ІІ місце – Школенко Євгеній (баян), Баранівська школа мистецтв (викладач Юровська Г.С.)

Піаністи:

І місце - Цибалюк Олександр (фортепіано), КПСМНЗ музична школа № 4 м. Житомир (викладач Сітайло Н.В.)

Струнні та духові інструменти:

І місце - Білоцька Наталія (віолончель), КПСМНЗ музична школа №2 імені Святослава Ріхтера (викладач Кириленко Н.В.,концертмейстер Барабащук І.С.)
І місце - Нечипоренко Марія (скрипка), КПСМНЗ музична школа №2 імені Святослава Ріхтера (викладач Нікельбурська В.А., концертмейстер Тарасюк І. В.)
ІІ місце - Ходаківська Марія (віолончель), КПСМНЗ музична школа № 4 м. Житомир (викладач Зінов’єва М.О., концертмейстер Лебіга Л.Л.)
ІІ місце - Косинський Вадим (саксофон), Овруцька дитяча музична школа (викладач Шваб С.В., концертмейстер Кавецька М.А.)

Грамота за творчу перспективу - Кучер Ярослав (фортепіано), Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького (викладач Марченко С.М.)

Номінація “Вокал”

Гран-Прі - Таранчук Наталія, КПСМНЗ музична школа № 1 ім. Б.М. Лятошинського Житомирської міської ради (викладач Бакальчук К.В, концертмейстер Зірка А.Є.)

І місце - Толкач Маргарита, КПСМНЗ музична школа № 1 ім. Б.М. Лятошинського Житомирської міської ради (викладач Бакальчук К.В, концертмейстер Зірка А.Є.)
І місце - Жміда Анастасія, КПСМНЗ музична школа № 1 ім. Б.М. Лятошинського Житомирської міської ради (викладач Бакальчук К.В, концертмейстер Зірка А.Є.)
ІІ місце - Юхимович Кирило, КПСМНЗ музична школа № 2 ім. Святослава Ріхтера (викладач Іщенко О.С., концертмейстер Рак В.О.)

ІІІ місце:

Долібець Нікіта, Олевська музична школа (викладач Данюк Т.Б., концертмейстер Горбовська І.В.),
Янчук Ірина, Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького (викладач Демик Я.О., Хомутовська Р.Ю.)
Грамота за артистизм - Долібець Марина, Олевська музична школа (викладач Данюк Т.Б., концертмейстер Горбовська І.В.)

Номінація "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво"

Гран-Прі - Августинська Інна, Бердичівська художня школа (викладач Гаркіна І.С.)

І місце

Корнійчук Юлія, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради (викладач Носок С.О.)
Масна Дарина, Коростишівська дитяча художня школа (викладач Шинкаренко Ю.М.)
ІІ місце - Кищак Дарина, Пулинська школа мистецтв (викладач Рачкован О.М.)

ІІІ місце

Олійник Вікторія, Андрушівська школа мистецтв (викладач Чупринська Леся Вікторіна)
Сусловець Марина, Сусловець Анастасія, школа мистецтв м. Новограда - Волинськького (викладач Клічановська О.В.)
Петренко Вероніка, Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького (викладач Завілєйський О.В.)

Грамоти за творчу перспективу:

Столяров Назар, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради (викладач Столярова І.М.)
Кравченко Іванна, Пулинська школа мистецтв (викладач Рачковська О.М.)
Іваніцька Дарина, Коростишівська дитяча художня школа (викладач Шурінок Л.П. )
Ромчук Аліна, Бердичівська художня школа (викладач Ніколайчук І.Б.)
Кулик Вероніка, Андрушівська школа мистецтв (викладач Чупринська Л.В.)
Печерська Варвара, Андрушівська школа мистецтв (викладач Чупринська Л.В.)
Шмиріна Тетяна, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради (викладач Королевич Н.Ю.)

Номінація “Поезія”, художнє читання

І місце – Степанчук Олександра, ліцей № 25 (керівник Рудак М.А).
I місце – Мажуга Анна, ліцей № 25 (керівник Рудак М.А.), за оригінальне втілення астральної теми

Відзначення найкращих концертмейстерів:

Барабащук Ірина Станіславівна, КПСМНЗ музична школа № 2 ім. Святослава Ріхтера
Тарасюк Ірина Віталіївна, КПСМНЗ музична школа № 2 ім. Святослава Ріхтера
Зірка Артем Євгенійович, КПСМНЗ музична школа № 1 ім. Б.М. Лятошинського Житомирської міської ради
Лебіга Леся Леонідівна, КПСМНЗ музична школа № 4 м. Житомир
Переможцями в обласному етапі Всеукраїського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, стали:

Номінація “Образотворче мистецтво”
І місце - Масан Карина «Мій рідний Всесвіт», Бердичівська художня школа, викладач - Жарчинська І.С.

ІІ місце:

Лук’янчук Дар’я «Тиха година…», Коростишівська
ДХШ, викладач - Шинкаренко Ю.М.
Корнілова Богдана «У бур’яні …», Баранівська школа мистецтв, викладач -Райковська Л.Л.

ІІІ місце

Лопушанська Ліза «Встала весна», Баранівська школа мистецтв, викладач - Терновай Г.В.
Рясіченко Марія «Мені тринадцяти минало»,
Андрушівська школа мистецтв, викладач - Чупринська Л.В.

Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво”

І місце - Хорзунова Катерина «Добро, у кого є господа» Баранівська школа мистецтв, викладач - Райковська Л.Л.

ІІ місце

Майданюк Софія «У рідному краю і серце співає!», Коростишівська ДХШ, викладач - Шкабара О.Г.
Запольська Дар’я «Співають ідучи дівчата …», Баранівська школа мистецтв, викладач - Райковська Л.Л.

ІІІ місце

Биков Микола «Молюся, знову уповаю, і знову сльози виливаю, і думу тяжкую мою німим стінам передаю…»
Коростенська міська ШМ ім. А. Білошицького, викладач - Шикета О.М.
Коваль Христина «Весела коляда» школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач - Шкабара О. Г.
Левицька Д.А. «Отак на улиці під тином ще молодий козак стояв і про невольника співав. За тином слухала Ярина» ,школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викладач - Клічановська О.В.

У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»
У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»
У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»
У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Нові імена України»

Категорія: Новини, Фото



загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: