Управління транспорту шукає перевізника на маршрут №14 «Соснова-Затишшя» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Управління транспорту шукає перевізника на маршрут №14 «Соснова-Затишшя»

Автор: news_maker от 27-02-2019, 20:52, Переглядів: 544

Управління транспорту шукає перевізника на маршрут №14 «Соснова-Затишшя»

До управління транспорту надійшла заява про те, що перевізник ТДВ «Житомирське АТП-11827» інформує про небажання обслуговування автобусного маршруту №14 «Соснова-Затишшя».

З 01.03.2019 року припиняється рух автобусів за вказаним міським автобусним маршрутом.

У ситуації, що склалася, управління транспорту і зв’язку шукає перевізника для тимчасового обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя».

Пошук перевізника на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 із змінами та доповненнями.

Організатором встановлюються додаткові умови для учасників конкурсу, а саме: надати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; до підписання договору встановити на кожний транспортний засіб, що працює на маршруті GPS обладнання (навігації) та надати доступ для забезпечення постійної (цілодобової), безперебійної передачі даних про стан руху транспортних засобів "Диспетчерському пункту", який має відповідне програмне забезпечення для прийняття та обробки даних; забезпечити виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче передбаченого Галузевою угодою; на вимогу Організатора перевізник зобов’язується забезпечити всі транспортні засоби обладнанням, необхідним для роботи автоматизованої системи оплати за проїзд, відповідно до технічних умов, наданих Організатором.

Роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі можна отримати щоденно з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.тел. 48-12-08, 47-07-09.

Управління транспорту шукає перевізника на маршрут №14 «Соснова-Затишшя»

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: