Дівчата з ВК «Полісся» вибороли три перемоги » Новини Житомира

Дівчата з ВК «Полісся» вибороли три перемоги

Автор: news_maker від 1-03-2019, 06:12, переглядів: 803

Підопічні комунального закладу «Волейбольний клуб» перемогли у 5 турі Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги.

Змагання відбувались у Житомирі впродовж трьох днів 22-24 лютого у спортивному комплексі Житомирського державного університету ім. І. Франка.

Дівчата з ВК «Полісся» впевнено вибороли три перемоги у команд «Академія ЗІЕІТ», «Южанка-ДЮСШ №5-ВУФК», «Орбіта-Спортінтернат». Це дало змогу ВК «Полісся» все більше закріпитись на першім місці у турнірній таблиці серед жінок.

Результати трьох ігор:

ВК «Полісся» – СК «Академія ЗІЕІТ» 3-0 (25-6; 25-8; 25-20);

ВК «Южанка-ДЮСШ №5-ВУФК» – ВК «Полісся» 0:3 (13:25; 23:25; 24:26);

ВК «Полісся» – ВК «Орбіта-Спортінтернат» 3:0 (25:19; 25:22; 25:17).

«Три переможні зустрічі поспіль - і ВК «Полісся» у фіналі Чемпіонату України Вищої ліги!!! 31 березня у Житомирі дівчата виборюватимуть своє право грати у Суперлізі України! Також вітаю ВК «Житичі» з подвійною перемогою у Бахмуті Донецької області, яка дозволила нашим хлопцям очолити турнірну таблицю Чемпіонату України серед команд Вищої ліги! «Полісся» та «Житичі» - ви КРАЩІ!!!», - так прокоментував перемогу голова обласної ради Володимир Ширма.

Категорія: Спорт