На Кубку України з плавання в ластах спортсмени з Житомирщини вибороли три нагороди » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Кубку України з плавання в ластах спортсмени з Житомирщини вибороли три нагороди

Автор: news_maker от 1-03-2019, 07:05, Переглядів: 423

На Кубку України з плавання в ластах спортсмени з Житомирщини вибороли три нагороди

В столичному палаці підводного спорту з 16 по 19 лютого 2019 року пройшли змагання Кубку України з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Житомирської області. Житомирщину представляли спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис». В їх активі три бронзові нагороди, завойовані в останній день змагань.

Майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Зубко піднялася на третю сходинку п’єдесталу в підводному плаванні на 400 м. Другу бронзову медаль вона отримала в складі естафетної команди 4 х 100 м. В останньому виді бронзовим призером стала і майстер спорту Анастасія Сайко.

Серед інших результатів слід відзначити четверте місце Романа Науменка і Михайла Шевченка в естафеті 4 х 100 м плавання в ластах та п’яте Анастасії Сайко, Єлизавети Зубко, Романа Науменка і Михайла Шевченка в змішаній естафеті 4 х 50 м.

Крім того Роман був п’ятим на дистанції 50 м в ластах, а Єлизавета - шостою в підводному плаванні на 100 м. На жаль, Роману не вистачило 0,04 сек до виконання нормативу майстра спорту України в пірнанні на 50 м.

А от Микола Гур’єв став кандидатом у майстри спорту в плаванні в біластах на 50 м.

Категорія: Спортзагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: