Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ

Автор: news_maker от 4-03-2019, 05:22, Переглядів: 331

Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ

Голова ОДА Ігор Гундич підтримує та готовий захистити кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.

У цьому запевнив керівник області жителів Вишевицької та Радомишльської ОТГ, які підняли питання щодо переходу громад до ПЦУ.

“Президент зробив максимум, що міг зробити, – Україна отримала Томос про незалежність єдиної православної церкви. Далі – вибір за нами усіма. Маємо визначити, якою має бути церква на території громади. І я зараз тут, чую вас, спілкуюсь і готовий допомагати. Якщо сьогодні люди готові прийняти таке рішення, то як голова ОДА, я сто відсотків захищу такі релігійні громади. І я буду його відстоювати та допомагати так, як дозволяє мені законодавство”, – запевнив жителів громад Ігор Гундич.

Керівник області додав, що релігійна громада – це ті люди, хто проживає на території села, а не лише 10-15 прихожан, які постійно відвідують церкву. І тому якщо 250 жителів із 300 проголосували за приєднання до ПЦУ, то перехід має відбутись.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: