Ситуація з перевезеннями в області має бути такою, щоб якість цих перевезень влаштовувала людей.
На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 5 березня, під час наради з перевізниками і керівниками районів.
«Поки не моніториш сам ситуацію по області, не починаєш їздити до людей, здається, що все у нас непогано. Але 41 зустріч, яку я на сьогодні провів у громадах, говорить про зворотне. Так, є питання, які не завжди ми можемо вирішити одразу, як от ремонт всіх доріг. Але коли я чую, що ми не можемо забезпечити якісне перевезення, мене це дивує. На кожній другій-третій зустрічі люди говорили про те, що десь автобус не доїжджає, десь відмовляється їхати. Я хочу сказати всім: коли якість перевезень не влаштовує людей, значить, якість перевезень не влаштовує мене», – зазначив Ігор Гундич.
За словами керівника області, голови РДА мають включатися у роботу і чути проблеми людей.
«Активно голови включилися в роботу, коли я почав їздити по районах. Я за те, щоб чути людей, але керівники районів мають реагувати на проблеми. Дивно чути, що в село Олександрівка в Бердичівському районі раз на тиждень приїжджає автобус», – наголосив Ігор Гундич.
За результатами наради голова ОДА дав доручення розробити проект нової мережі пасажирських перевезень, встановити GPS-трекери на всіх маршрутах.
Також, голова ОДА Ігор Гундич поставив 3 умови перевізникам. Якщо вони їм не подобаються, то перевізники можуть йти працювати в іншу область.
«Я завжди на боці людей. Тому коли якість перевезень людей не влаштовує, то вона не влаштовує і мене. Попередив: не треба мені “загинати пальці” і лякати відмовою від маршрутів чи підняттям тарифів.
По-перше, щодо відмов перевізників від “нерентабельних” маршрутів. За потреби я завжди знайду інших перевізників, як це було у Бердичівському районі. Святе місце пустим не буває.
По-друге, щодо необґрунтованого підняття вартості. Цього не може бути без погодження із замовником. Надалі при оголошенні нових конкурсів ми будемо встановлювати граничну межу вартості проїзду. Підписуватимемо додаткові угоди. Не подобається – йдіть в іншу область працювати.
По-третє, щодо відмов у перевезенні пільгових категорій. Однозначно, пільгові перевезення мають виконуватися. Проблемну ситуацію мають вирішувати замовник і перевізник, а не директор говорить водію «не вози АТОшників». Так надалі не може бути. Кажіть мені напряму, що не будете возити учасників АТО. І тоді я реагуватиму», – наголосив Ігор Гундич.
За словами керівника області, зрозуміти і виконати ці 3 пункти – в інтересах перевізників, голів РДА та профільного управління ОДА.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...