Ще 11 родин в області пройшли навчання на прийомних батьків та батьків-вихователів у ДБСТ » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ще 11 родин в області пройшли навчання на прийомних батьків та батьків-вихователів у ДБСТ

Автор: news_maker от 5-03-2019, 23:43, Переглядів: 384

Ще 11 родин в області пройшли навчання на прийомних батьків та батьків-вихователів у ДБСТ

Протягом шести днів навчали кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники. Загалом 11 родин з різних районів Житомирщини у найближчому майбутньому зможуть подарувати сімейний затишок тим дітям, які цього потребують.

За повідомленням Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, навчання проходили родини з Коростенського, Ружинського, Житомирського, Романівського, Любарського, Овруцького районів та міста Коростеня.

Під час роботи учасники навчальної групи ознайомилися з нормативно-правовими аспектами роботи сімейних форм виховання, а також отримали роз’яснення про їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства. Наразі триває оформлення документів кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники. Тож найближчим часом в області може збільшитися кількість дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та відповідно дітей, котрі влаштовані до сімейних форм виховання.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: