Юні рятувальники із Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Юні рятувальники із Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

Автор: news_maker от 9-03-2019, 02:34, Переглядів: 470

Юні рятувальники із Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

Нещодавно на Буковині проходили запеклі змагання між юнаками-рятувальниками. 16 збірних команд із різних регіонів країни приїхали до Чернівців, щоб поборотись за першість у Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях серед юнаків. Для одного з представників житомирської команди ці змагання запам’ятаються на все життя! Але про все по порядку…

За умовами змагань усіх учасників розділили на три вікові групи: молодшу (віком 13-14 років), середню (15-16 років) та старшу (16-18 років). Юні спортсмени змагалися у традиційних видах пожежно-прикладного спорту: підйомі по штурмовій драбині та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

Хлопці переконують, що зустрілися дійсно з гідними суперниками, через що з’являється додатковий стимул їх перемогти. За результатами напруженої боротьби та завдяки вдалим виступам учасників житомирської команди у всіх видах, юний колектив майбутніх рятувальників заслужено здобув 4-е загальнокомандне місце! Такий результат з абсолютною упевненістю можна назвати успішним.

В особистому заліку юні житомиряни показали досить високі результати в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами серед учасників молодшої групи, зокрема – Микита Охрімчук, який посів четверте місце. Серед учасників старшої групи - Владислав Носок, виборовши п’яте місце в підйомі по штурмовій драбині.

Не секрет, що тренери нашої команди очікували здобуття нагороди Юрієм Мущиніним. Юнак виправдав сподівання наставників і зробив це. У подоланні 100 метрової смуги перешкод серед учасників старшої групи, Юрко показав третій результат та отримав бронзову нагороду. Як з’ясувалось на фініші, бронзова нагорода стала для юнака справжнім золотом, адже він виконав норматив «Кандидата в майстри спорту України». Вітаємо Юрія і бажаємо якомога швидше поповнити лави рятувальників Житомирщини, адже юнак вже цього року вступатиме до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Безумовно успіх команди став можливим лише завдяки цілеспрямованій роботі над собою кожного її учасника під керівництвом тренера – майстра спорту України Олександра Камінчука. Також житомирські юні спортсмени дякують керівництву управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА та Житомирській міській раді за надану допомогу у підготовці та участі команди, підтримку та віру в збірну й розвиток пожежно-прикладного спорту на території міста Житомира та області.

Юні рятувальники із Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
Юні рятувальники із Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: