У Радомишльському відділенні поліції на Житомирщині порушуються права затриманих на захист » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Радомишльському відділенні поліції на Житомирщині порушуються права затриманих на захист

Автор: news_maker от 21-03-2019, 21:28, Переглядів: 525

У Радомишльському відділенні поліції на Житомирщині порушуються права затриманих на захист

В рамках реалізації національного превентивного механізму регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Петро Грибан спільно з громадським монітором Олексієм Котвицьким здійснили візит до Радомишльського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

Насамперед монітори звернули увагу, що особи з інвалідністю на візках через невідповідність пандуса державним стандартам, не мають можливості без сторонньої допомоги потрапити до приміщення поліції.

Під час візиту монітори зафіксували порушення права на захист затриманих осіб. Зокрема, регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги не повідомляється негайно після їх затримання, як наслідок, адвокати прибувають до поліції несвоєчасно.

Через відсутність спеціальної кімнати неможливе проведення конфіденційних побачень затриманих осіб із захисниками.

У відділі поліції відсутня також кімната для проведення слідчих дій, тому процесуальні дії із затриманими проводяться в службових кабінетах працівників поліції.

У відділенні поліції через невідповідність національним та міжнародним стандартам тривалий час не функціонують кімнати для затриманих, що може спонукати працівників поліції тримати затриманих у службових кабінетах та інших непередбачених для цього приміщеннях.

Звіт за результатами моніторингового візиту буде направлено до Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

У Радомишльському відділенні поліції на Житомирщині порушуються права затриманих на захист

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: