Тетяна Лавренчук — бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби » Новини Житомира

Тетяна Лавренчук — бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби

Автор: admin від 22-03-2013, 18:08, переглядів: 2 651

Житомирщина вітає вихованку відділення вільної боротьби Новоград-Волинського району Тетяну Лавренчук та її тренера Сергія Мельника із здобуттям бронзової нагороди на чемпіонаті Європи, що триває у Тбілісі (Грузія).
Тетяна народилася та починала свій спортивний шлях у с. Ужачин Новоград-Волинського району, на сьогодні вона є вихованкою Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності, членом основного складу збірної команди України.
На чемпіонаті Європи Тетяна виступала у ваговій категорії до 59 кг. Спортсменка розпочала свій виступ на змаганнях з “туше” у сутичці з представницею Австрії Мартіною Ріглер. Потім вона отримала перемогу над екс-українкою Іриною Нетребою, яка нині бореться під кольорами Азербайджану, – 0:1, 3:1 і 1:0.
Вийти до фіналу нашій спортсменці завадила білоруска Анастасія Гучок – 1:4, 0:3, яка у підсумку і стала чемпіонкою Європи. Проте бронзову медаль наша Тетяна відстояла, перемігши угорську борчиню Габріеллу Слеж – 1:0, 2:0.