Керівники області зустрілись з Послом Білорусі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Керівники області зустрілись з Послом Білорусі

Автор: news_maker от 31-03-2019, 01:43, Переглядів: 449

Керівники області зустрілись з Послом Білорусі

Восени за дорученням Президента України Петра Порошенка на Житомирщині планується другий форум регіонів України та Білорусі.

Як іде підготовка до форуму, які напрацювання вже є та які результати першого форуму – обговорили, 26 березня, голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.

«Для нас велика честь проводити захід такого рівня, тому ми будемо намагатися зробити це на високому рівні. Зараз у нас вже є певні ідеї, визначаємося з місцями проведення. 25 квітня плануємо провести міжрегіональну групу», – зазначив Ігор Гундич.

За словами Ігоря Сокола, перший форум регіонів вже дає свої результати: за перші місяці після заходу приріст товарообороту у навколишніх районах вже складає 140-160%.

Посол Білорусі передав голові ОДА матеріали з підготовки першого форуму, аби бачити загальну концепцію заходу, а також запросив представників бізнесу Житомирщини на інвестиційні форуми у Гомель та Брест, які відбудуться у травні.

Володимир Ширма зазначив, що завдяки таким заходам, під час яких налагоджуються прямі контакти на рівні областей, зокрема і Житомирщини, є гарні перспективи для розвитку торгівлі, економічного та інвестиційного співробітництва України та Республіки Білорусь.

Впродовж 2018 року експорт товарів у сусідню країну склав 48,1 млн. дол. США.

На території області здійснюють господарську діяльність 6 підприємств з білоруським капіталом. А саме:

- ТОВ «Інфо-Фуд Бердичів»;
- ТОВ «Торговий дім Інко-Фуд»;
- ТОВ «Стиль»;
- Овруцький щебеневий завод Гомельського міського шляхового будівельного-ремонтного тресту;
- ТОВ «Білорусько-українська компанія»;
- ТОВ «ДЖОЯ-НТН».

Плідна співпраця України та Республіки Білорусь у сферах економіки, культури, освіти, екології вже давно стали впливовим фактором регіональної і міжрегіональної політики.

Учасники зустрічі також обговорили економічну співпрацю, адже Республіка Білорусь є одним із найбільших зовнішньоекономічних партнерів Житомирської області. Експортно-імпортні операції за 2018 рік склали 14,4% від загального товарообороту області, що становить 171,8 млн дол. США.

Керівники області зустрілись з Послом Білорусі
Керівники області зустрілись з Послом Білорусі
Керівники області зустрілись з Послом Білорусі
Керівники області зустрілись з Послом Білорусі

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: