Ігор Гундич затвердив План спільних заходів з питань детінізації виплати зарплатні та легалізації праці » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ігор Гундич затвердив План спільних заходів з питань детінізації виплати зарплатні та легалізації праці

Автор: news_maker от 31-03-2019, 04:15, Переглядів: 390

Ігор Гундич затвердив План спільних заходів з питань детінізації виплати зарплатні та легалізації праці

Голова ОДА Ігор Гундич затвердив План спільних заходів з питань детінізації виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин.

Відповідне розпорядження він підписав, 27 березня.

Планом заходів передбачається у 2019 році інформаційно-роз’яснювальна робота та проведення роботи з «ризиковими» суб’єктами господарської діяльності, які мінімізують зарплатню та порушують вимоги законодавства.

Виконання передбачених Планом заходів підвищить у подальшому збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів.

Крім цього, будуть організовані «мобільні офіси» для проведення прийому громадян в ОТГ, де надаватимуть роз’яснення щодо дотримання трудового законодавства, про зайнятість населення та пенсійного законодавства.

Під час проведення роботи з «ризиковими» суб’єктами господарської діяльності здійснюватимуться рейди у районах та містах області.

У 2018 році спільними заходами легалізували працю 7784 громадян, що на 2380 осіб або 31% більше у порівнянні із 2017 роком.

Найбільш ефективно роботу у цьому напрямі провели у Ємільчинському, Коростишівському, Олевському, Коростенському та Хорошівському районах.

У результаті превентивної діяльності та вжитих контрольно-перевірочних заходів упродовж вересня-грудня 2018 року офіційно працевлаштували 41 тис. 64 особи, що на 8 тис. 368 осіб або на 26% більше порівнюючи із відповідним періодом 2017 року.

Середньомісячна заробітна плата працівників області за 2018 рік становила 7372 грн і зросла у порівнянні з 2017 роком на 26,3% (по Україні – на 24,8%).

Індекс реальної заробітної плати за січень-грудень 2018 року до відповідного періоду 2017 року становив 114,5% і є вищим за загальнодержавний показник (по Україні – 112,5%). У загальнодержавному рейтингу за цим показником область займала 5 місце.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: