Станом на 22.00 поліцією Житомирщини зареєстровано 65 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За кожним із них проводяться перевірки і нині складено 3 адміністративних протоколи та розпочато 2 кримінальні провадження.
Так, адміністративний протокол за правопорушення, передбачене ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП, оформлено відносно 46-річного житомирянина, який пошкодив листівки-програми кандидатів у Президента.
Ще два – за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місяцях у п’яному вигляді) КУпАП та за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП складено відносно 44-річного жителя с. Ореп Новоград-Волинського району за відповідні правопорушення.
Також поліцією розпочато 2 кримінальних провадження за повідомленнями про підкуп виборців (ст. 160 ККУ) і порушення таємниці голосування (ст. 159 ККУ). Проводяться необхідні слідчі дії, у тому числі триває опитування як заявників, так і осіб, на яких вони посилаються.
Найбільше повідомлень упродовж дня волевиявлення надійшло з дільниць у містах Житомирі (17) та Бердичеві (12).
Серед інформацій, зареєстрованих правоохоронцями, найбільша кількість повідомлень стосується:
- відсутності прізвищ у списках – 11; - голосування без паспорта – 10; - фотографування бюлетенів – 10; - ведення агітації у день виборів - 5; - наявність у Реєстрі виборців відомостей про померлих людей – 3; - пошкодження бюлетенів – 2; - пошкодження програм кандидатів у Президенти – 1; - спроба винести бюлетень – 1; - підвезення виборців – 1; - підкуп виборців – 1; - іншого – 18 (завчасне голосування, непрозора скринька, неправильне зберігання бюлетенів, нестача скриньок і кабінок).
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...