Правоохоронці регіону упорались із завданням забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час виборів Президента України. Про це 1 квітня повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко на спільній прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА.
Участь зустрічі з журналістами взяли керівник поліції області В’ячеслав Печененко та регіональний представник, координатор спостереження за виборами, від Громадської мережі ОПОРА Тарас Чмут.
– У першу чергу, висловлюю подяку усім поліцейським Житомирщини, які упродовж кількох діб несли службу по охороні дільниць та недопустили надзвичайних подій чи грубих порушень, а також усім підрозділам МВС, які разом з нами забезпечували законність та прозорість виборчого процесу, патрулювали правопорядок та виконували інші важливі правоохоронні функції, - сказав начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.
Озвучивши загальні відомості про зареєстровані упродовж 31 березня та 1 квітня повідомлення про можливі порушення та дії поліції з їх перевірки, В’ячеслав Печененко окремо зупинився на початку кримінального провадження за фактом умисного заподіяння 24-річній слідчій під час виконання нею службових обов’язків по охороні виборчої дільниці тілесних ушкоджень членом виборчої комісії.
- За такі дії неадекватного, інакше не скажеш, чоловіка законодавстом передбачено відповідальність до 5 років позбавлення волі, - сказав очільник поліції. – Тож робота на дільниці для 55-річного чоловіка закінчилась затриманням поліцією.
У свою чергу, Тарас Чмут проінформував про результати спостереження Громадської мережі ОПОРА за днем голосування в області та озвучив результати паралельного підрахунку голосів по Україні їх організацією.
Додамо, що станом на 9.00 1 квітня поліцією Житомирщини було зареєстровано 73 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.
Упродовж ночі 1 квітня до поліції надійшло 5 повідомлень про ймовірні порушення. Усі вони належним чином зареєстровані, за ними тривають відповідні перевірки, у результаті яких буде визначено правову кваліфікацію указаних заявниками подій.
Протягом доби 31 березня, у день волевиявлення, територіальні підрозділи поліції зареєстрували 68 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Складено 3 адміністративних протоколи та відкрито 2 кримінальних провадження (за повідомленнями про підкуп виборців – 1, порушення таємниці голосування - 1).
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...