Керівник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без грубих порушень правопорядку » Новини Житомира
 
 


Керівник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без грубих порушень правопорядку

Автор: news_maker від 1-04-2019, 23:55, переглядів: 858

Керівник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без грубих порушень правопорядку

Правоохоронці регіону упорались із завданням забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час виборів Президента України. Про це 1 квітня повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко на спільній прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА.

Участь зустрічі з журналістами взяли керівник поліції області В’ячеслав Печененко та регіональний представник, координатор спостереження за виборами, від Громадської мережі ОПОРА Тарас Чмут.

– У першу чергу, висловлюю подяку усім поліцейським Житомирщини, які упродовж кількох діб несли службу по охороні дільниць та недопустили надзвичайних подій чи грубих порушень, а також усім підрозділам МВС, які разом з нами забезпечували законність та прозорість виборчого процесу, патрулювали правопорядок та виконували інші важливі правоохоронні функції, - сказав начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Озвучивши загальні відомості про зареєстровані упродовж 31 березня та 1 квітня повідомлення про можливі порушення та дії поліції з їх перевірки, В’ячеслав Печененко окремо зупинився на початку кримінального провадження за фактом умисного заподіяння 24-річній слідчій під час виконання нею службових обов’язків по охороні виборчої дільниці тілесних ушкоджень членом виборчої комісії.

- За такі дії неадекватного, інакше не скажеш, чоловіка законодавстом передбачено відповідальність до 5 років позбавлення волі, - сказав очільник поліції. – Тож робота на дільниці для 55-річного чоловіка закінчилась затриманням поліцією.

У свою чергу, Тарас Чмут проінформував про результати спостереження Громадської мережі ОПОРА за днем голосування в області та озвучив результати паралельного підрахунку голосів по Україні їх організацією.

Додамо, що станом на 9.00 1 квітня поліцією Житомирщини було зареєстровано 73 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Упродовж ночі 1 квітня до поліції надійшло 5 повідомлень про ймовірні порушення. Усі вони належним чином зареєстровані, за ними тривають відповідні перевірки, у результаті яких буде визначено правову кваліфікацію указаних заявниками подій.

Протягом доби 31 березня, у день волевиявлення, територіальні підрозділи поліції зареєстрували 68 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Складено 3 адміністративних протоколи та відкрито 2 кримінальних провадження (за повідомленнями про підкуп виборців – 1, порушення таємниці голосування - 1).Керівник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без грубих порушень правопорядку

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: