1 квітня, відбувся брифінг заступника міського голови Дмитра Ткачука щодо ситуації з перевезенням пільговиків в громадському транспорті. Дмитро Ткачук повідомив, що з 1 квітня приватні перевізники відмовляються здійснювати пасажирські перевезення у Житомирі на попередніх умовах, погоджуються за свій рахунок здійснювати на пільгових умовах перевезення виключно дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО. За словами заступника міського голови, перевізники вимагають або переглянути тарифи або ж зменшити кількість пільгових категорій.
Цього дня фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради здійснили рейд-перевірку щодо скарг пасажирів на дії окремих водіїв маршрутних таксі, які відмовилися здійснювати пасажирські перевезення у Житомирі на пільгових умовах та розмістили відповідні оголошення у транспортних засобах.
За фактом перевірки було встановлено, що у маршрутних таксі №5, 11, 14, 30, 44, 58, дійсно, розміщено оголошення наступного змісту: «Шановні пасажири! У зв’язку з відсутністю компенсації за перевезення пільгових категорій громадян з 1 квітня 2019 року, за рахунок перевізника, будуть здійснюватись пільгові перевезення тільки дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО».
Водіям маршрутних таксі та пасажирам фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради роз’яснили, що розміщені оголошення є незаконними, будь-яких рішень щодо скасування пільгового перевезення у Житомирі не приймалося. Відповідні акти щодо незаконних дій перевізників будуть складені.
Питання розгляду вимог перевізників та врегулювання конфлікту буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...