6 квітня, житомирська футбольна команда «Полісся» зіграла перший офіційний матч у 2019 році. Із рахунком 2:0 житомиряни отримали перемогу над суперником – тернопільською «Нивою».
«2:0! Перемога! ФК Полісся/Житомир – ФК «Нива», Тернопіль. Цього і очікував від команди, яка стала на порядок сильнішою. Вдалий початок футбольного сезону. Так тримати! Вболіваємо за своїх», – прокоментував гру голова ОДА Ігор Гундич.
Домашній матч жовто-зелених 18 туру ІІ ліги України відбувся на базі «Арсенал-арени» у селі Щасливе Київської області.
Це перша офіційна гра команди у рамках чемпіонату України серед команд Другої ліги сезону 2018/19 рр.
За підсумками гри ФК «Полісся» має 33 бали у турнірній таблиці.
«Тепер задача – чемпіонство в 2 лізі. Адже за результатами кола ми лідери турнірної таблиці. Маємо перевершити результат 1993 року», – сказав Ігор Гундич.
Нагадаємо, що минулого року із перемогою 1:0 ФК «Полісся» піднялися на перше місце турнірної таблиці.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...