У Житомирі розпочали видавати перші картки житомирянина » Новини Житомира
 
 


У Житомирі розпочали видавати перші картки житомирянина

Автор: news_maker від 8-04-2019, 06:00, переглядів: 1 066

У Житомирі розпочали видавати перші картки житомирянина

У Житомирі вже почали видавати «Картки житомирянина». Про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.

«"Ощадбанк" почав видавати "Картки житомирянина"». Перші громадяни, навіть, вже отримали монетизовану субсидію на ці картки», - зазначає Іван Фурлет.

Очільник комунального підприємства закликає громадян не створювати ажіотаж. Кожного заявника «Ощадбанк» проінформує про дату і час отримання пластикової картки.

«Для уникнення ажіотажу та черг співробітниками банку буде надіслано смс-повідомлення для житомирян, які вже подавали заяву для отримання картки. У повідомленні буде зазначено: до якого відділення банку громадянину необхідно звернутися, щоб отримати "Картку житомирянина"», - додає директор КП «Житомиртранспорт».

Громадянам, які ще не подавали заяву на отримання картки, слід зачекати. Про адреси пунктів прийому документів на отримання «Картки житомирянина» буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що для отримання картки заяви подали 32 тисячі мешканців Житомира. «Картка житомирянина» - це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.У Житомирі розпочали видавати перші картки житомирянина
У Житомирі розпочали видавати перші картки житомирянина

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: