У Житомирі вже почали видавати «Картки житомирянина». Про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.
«"Ощадбанк" почав видавати "Картки житомирянина"». Перші громадяни, навіть, вже отримали монетизовану субсидію на ці картки», - зазначає Іван Фурлет.
Очільник комунального підприємства закликає громадян не створювати ажіотаж. Кожного заявника «Ощадбанк» проінформує про дату і час отримання пластикової картки.
«Для уникнення ажіотажу та черг співробітниками банку буде надіслано смс-повідомлення для житомирян, які вже подавали заяву для отримання картки. У повідомленні буде зазначено: до якого відділення банку громадянину необхідно звернутися, щоб отримати "Картку житомирянина"», - додає директор КП «Житомиртранспорт».
Громадянам, які ще не подавали заяву на отримання картки, слід зачекати. Про адреси пунктів прийому документів на отримання «Картки житомирянина» буде повідомлено згодом.
Нагадаємо, що для отримання картки заяви подали 32 тисячі мешканців Житомира. «Картка житомирянина» - це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...