6 квітня, у Житомирі відбувся благодійний пробіг «Біжу за життя». Організатор пробігу ГО «Family Run Club Житомир» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
У благодійному забігу взяли участь понад 400 учасників, з них близько 100 дітей.
Мета забігу - це підтримка дітей до 18 років з онкозахворюваннями, яких у 2018 році в Житомирі нараховувалося 306.
З вітальним словом виступив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
«Маю надію, що подібні заходи стануть хорошою традицією на щорічній основі та покажуть нам, що добрі справи робити легко та приємно. Якщо кожен із нас прийде і зробить свій мінімальний вклад, то результат може бути вражаючим, та матиме велике значення для тих, хто потребує нашої з вами допомоги», - наголосив Сергій Сухомлин.
Боротьба за призові місця велася як серед професіоналів, так і серед любителів. Переможці та призери благодійного пробігу отримали цінні призи, а всі решта учасників, які стартували, отримали сертифікат учасника пробігу.
Загальна сума коштів, яку зібрали під час пробігу склала: 77 тис 097 грн.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...