У Центрі вертебрології учасника АТО поставили на ноги після майже 4 років реабілітації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Центрі вертебрології учасника АТО поставили на ноги після майже 4 років реабілітації

Автор: news_maker от 14-04-2019, 21:59, Переглядів: 656

У Центрі вертебрології учасника АТО поставили на ноги після майже 4 років реабілітації

Оновлений Центр вертебрології та реабілітації на Житомирщині відкрили у листопаді минулого року, проте на сьогодні він вже показує вражаючі результати та дає надію на повноцінне життя важкохворим пацієнтам.

Відтак, учасника АТО, який вже майже 4 роки проходить лікування після ДТП, за 2 місяці реабілітації у Центрі вдалося поставити на ноги. Сьогодні його вже виписують додому, куди він піде, а не поїде на інвалідному візку.

Валерій Сергієнко – з Малинського району. Був військовим та служив у 95-й бригаді. У зоні АТО пройшов Слов’янськ, Карачун, Степанівку, Лисичанськ. У 2014 році у бою отримав черепно-мозкову травму. Після лікування вирішив продовжити службу. Але потрапив у ДТП і отримав важкі травми.

«У 2015 році Валерій приїхав додому з війни. Там, у зоні АТО, отримав травму, лікувався і вже додому повернувся з інвалідністю. Але вирішив продовжити службу. Приїхав до нас у село, сказав нам “до побачення” і поїхав перед службою на кладовище, провідати друга. І сталося ДТП. Опинився у реанімації в обласній лікарні, пробув там 4 місяці. Потім нас забрали у центр “Нодус” у Броварах. Реабілітація вимагала великих коштів. Весь рік нам давали гроші з обласного бюджету, а 2017-2018 роки лікування повністю оплатила фабрика “Roshen”, це було 2,4 млн грн. Після всіх операцій і процедур потрібна була реабілітація, і нам запропонували Центр вертебрології. Тут ми вже 2 місяці, хоча курс 12 днів. Всі процедури, проживання, харчування нам забезпечують безкоштовно», – розповідає мама Валерія Марія Адамівна, яка весь час реабілітації знаходиться поряд з сином.

За словами матері, приїхали у Центр на інвалідному візку, адже син зовсім не вставав. Через 2 тижні після реабілітації візок вже не використовували.

«Зараз вже ходить, став на ноги. Так, тяжко йому ще, адже 3 роки і 9 місяців він взагалі не ходив. Я дуже хочу подякувати всьому колективу центру, головному лікарю Олександру Михайловичу, медсестрам, що вони поставили Валерія на ноги. Ми дуже вдячні Президентові Петру Порошенку за те, що він підтримав відкриття такого центру. Це дуже важлива справа, у нас багато хлопців, яких потрібно підняти на ноги», – зазначає пані Марія.

«Перше, що ми повинні були зробити, це вертикалізувати пацієнта. У нас є для цього спеціальне обладнання. Почали використовувати бандаж, допомагали йому, ногами він працював сам. За кілька днів ми побачили, що можемо зняти його з вертикалізатора і надавати інші послуги. Почали стояти у ходунках, використовували механотерапію – мотомет, виконували вправи. У нього було велике бажання ходити. І ми змогли поставити його на ноги», – розповідає про реабілітацію фахівець центру з фізичної реабілітації Валерій Славінський.

За словами лікаря, стан Валерія змінюється щодня. Інколи у бійця не було взагалі бажання виконувати вправи і проходити процедури, тоді Валерій Славінський співав з ним бойові пісні, читав вірші, таким чином налаштовуючи його на роботу.

«Звісно, сьогоднішній його стан – це заслуга всіх лікарів, які працювали з ним всі ці роки. Але пишаємося тим, що ходити він почав у нас», – наголошує Валерій Славінський.

У Центрі Вертебрології та реабілітації після реконструкції вже пролікувалися більше 1000 пацієнтів.

Учасники АТО/ООС та жителі Житомирщини, які мають направлення від лікаря, проходять реабілітацію безкоштовно.

Жителям без направлення, а також із інших областей ціна за курс 12 днів на стаціонарному лікування становить 4960 грн, амбулаторному – 2600 грн.

Детальніше про всі послуги, які надають у Центрі вертебрології на Житомирщині, можна дізнатись за тел.: (0412) 44-72-39. Адреса Центру: м. Житомир, Чуднівське шосе, 1.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: