У рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я на Житомирщині відбулася відкрита науково-практична конференція для спеціалістів медсестринства.
Захід на тему «Мотиваційне консультування та робота з пацієнтами у напрямку збереження здоров’я» пройшов, 9 квітня, у Житомирі.
Співорганізаторами заходу виступили Координаційна рада з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер, відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів, обласний центр громадського здоров’я та обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини.
Фахівці різних галузей охорони здоров’я розповідали учасникам конференції про лікування і профілактику туберкульозу, дефіцит вітаміну D та його наслідки, залізодефіцитну анемію, йододефіцит, небезпеку захворювань на гепатити В та С, а також обговорили динаміку показників якості питної води централізованого та нецентралізованого водопостачання в Житомирській області.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...