Житомирський феномен – саме так зараз називають волейбольні команди Житомирщини після виходу обох до Суперліги. Проте зупинятися на досягнутому Житомирщина не збирається.
Привітали спортсменів та тренерів з перемогами, 16 квітня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.
«На сьогодні ми досягли тих цілей, які ставили перед собою. Було б дуже добре, щоб колись ми зібралися тут знову, але поряд стояли кубки Ліги чемпіонів. Я вважаю, що ми маємо разом ставити такі амбітні завдання. Сьогоднішні суперники починають нас боятися, бо вони бачать, як швидко і динамічно ми досягли поставленої мети. Дякую вам за вашу наполегливість та бажання перемагати. Нехай ваші очі так само горять у Суперлізі. Бажаю, щоб всі разом ми досягли тієї планки, яку поставили на майбутнє», – наголосив Ігор Гундич.
Також голова ОДА подякував обласній раді та депутатському корпусу за підтримку спорту Житомирщини.
Жіночий волейбольний клуб «Полісся» та чоловічий ВК «Житичі» на сьогодні є чемпіонами Вищої ліги та будуть змагатися у Суперлізі.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...