Сотні людей прийшли покласти квіти до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Г. О. Готовчиця, меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля, пам’ятного знака «Чорна біль» та пам’ятника «Пожежним, які врятували світ».
Пам’ятні заходи проходили сьогодні, 26 квітня, за участю заступника голова ОДА Ярослава Лагути, першого заступника голови облради Сергія Крамаренка, духовенства, громадськості.
«26 квітня 1986 року – це день трагедії планетарного масштабу. Подвиг ліквідаторів і тих людей, які працювали 33 років тому в ці дні, вони вберегли на тільки Житомирщину, не тільки Україну, а й увесь світ від тих страшних наслідків, які могли бути», – сказав Ярослав Лагута.
Також Рада християнських церков провела спільний молебень.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...