Державна служба України з безпеки на транспорті підписала угоду про співпрацю із Державним університетом «Житомирська політехніка».
Документ підписали, 23 квітня, голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк та ректор університету Віктор Євдокимов.
«Я, як керівник, оновлюю багато кадрів і ми хочемо, щоб наша молодь могла і мала можливість сьогодні в країні бути залучена до державних органів виконавчої влади. Кожного року ми оновлюємо службу і залучаємо нових фахівців – молодих людей. Кожен з вас закінчивши університет має різні бачення, але молоді треба дати можливість реалізувати себе. Можливо, хтось стане керівником, а хтось, можливо, піде у бізнес і розвиватиме економіку, бо одна із складових економіки – транспорт, без якого сьогодні нічого не може бути», – сказав Михайло Ноняк.
Студенти університету матимуть можливість проходити практику у територіальному управлінняі Укртрансбезпеки в Житомирській області. Угода діятиме на постійній основі.
За словами Віктора Євдокимова, в університеті реалізуються різноманітні програми, які стосуються транспортної логістики та технологій.
«В університеті є базова випускова кафедра «Автомобілів і транспортних технологій» і створений міжнародний консорціум із нашими європейськими партнерами, університетами та програми Еразмус+. На базі нашого університету ми починаємо підготовку фахівців із транспортних технологій за новою магістерською програмою. В межах проекту ми також будемо відкривати сучасну лабораторію із транспортних технологій. Також маємо співпрацю в рамках міської програми «Безпечне місто», де можемо моніторити за транспортом та слідкувати за процесами й моделювати їх», – сказав Віктор Євдокимов.
Угода передбачає здійснення професійної підготовки молодих фахівців у галузі безпеки на транспорті; організацію на базі структурних підрозділів Укртрансбезпеки виробничих, науково-дослідних, переддипломних практик та участь у спільних наукових, спортивно-культурних, соціальних та інших проектах, у тому числі міжнародних.
У рамках угоди передбачено залучення кваліфікованих співробітників Укртрансбезпеки до керівництва дипломними проектами.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...