БК Житомир зіграв другий поєдинок із Кам’янець-Подільським ДіДіБао у фінальній серії Першості України з баскетболу.
Гра проходила, 27 квітня, у спорткомплексі Житомирського державного університету ім. І. Франка.
Привітав спортсменів заступник начальника управління національно-патріотичного-виховання, молоді та спорту ОДА Сергій Козловець та побажав обом командам перемог.
За результатами гри перемогу у фінальній серії Першості України з баскетболу здобула команда ДіДіБао, а БК Житомир зайняв 2 місце у сезоні.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...