У Житомирі провели флешмоб «Переходь на українську» з нагоди прийняття у другому читанні та в цілому Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Флешмоб провели працівники управління культури та туризму ОДА, 25 квітня, на вулиці Михайлівській.
«Українська мова – це імунітет нашої державності. Ми за те, щоб в українській державі була українська мова. Щодня ми працюємо над тим, щоб коло україномовних людей збільшувалось, щоб видавалися книжки державною мовою, щоб заходи відбувалися українською мовою», – сказала начальник управління Тетяна Парфентієва.
У листівках, які роздавали людям, розказується, як перейти на українську мову якісно: як перевести свій гаджет, як слухати українські пісні, як читати українські книжки.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...