Райони та ОТГ області можуть подавати заявки для придбання житла для дітей-сиріт » Новини Житомира
 
 


Райони та ОТГ області можуть подавати заявки для придбання житла для дітей-сиріт

Автор: news_maker від 29-04-2019, 12:21, переглядів: 1 119

Райони та ОТГ області можуть подавати заявки для придбання житла для дітей-сиріт

На Житомирщині цього року планують забезпечити житлом 26 дітей-сиріт та осіб з їх числа за кошти обласного бюджету. Також на ці цілі спрямують 17,8 млн грн державної субвенції, за які придбають як житло для окремих осіб, так і використають для створення дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

Цього року в обласному бюджеті передбачено 2 млн 710 тис. грн для забезпечення соціальним житлом 26 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа та 185 тис. грн для проведення капітального ремонту житла, яке належить на праві власності 4 особам вказаної вище категорії.

«Райони та ОТГ вже подають пропозиції щодо придбання житла для дітей-сиріт за кошти обласного бюджету. Найближчим часом придбають квартиру в місті Коростені. Проте хочу звернути увагу на те, що потрібно підшуковувати не старі будинки, а нормальні умови для життя», – наголошує т.в.о. начальника служби у справах дітей Наталія Пилипчук.

Наразі у службі приймають документи від районів, міст та ОТГ на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Після перевірки пакету документів та самого об’єкту купівлі почнуть перераховувати кошти з обласного бюджету. Місцеві бюджети мають також надати співфінансування на рівні 50%. За державний рахунок же розпочнуть купувати тоді, коли Мінсоцполітики надасть роз’яснення щодо порядку та умов використання державної субвенції.

Нагадаємо, що минулого року за кошти обласного бюджету купили соціальне житло для 15 осіб. А за кошти державної субвенції придбали 21 квартиру/будинок для 25 дітей-сиріт або осіб з їх числа.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: