У другий день Великодніх свят, який в народі має назву «Поливаний понеділок», відбулося традиційне обливання водою. Веселі святкові обливання відбулися біля кінотеатру «Жовтень» 29 квітня.
Цього року до веселої забави долучились дорослі і діти, які з задоволенням обливали один одного. У рамках заходу відбувся водний батл, розіграш подарунків для дорослих і малих від офіційного партнера Центру фільтрації води.
Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла, що захід спрямований на розвиток культури та збереження традицій, тому у «Поливаний понеділок», всі охочі могли пообливати один одного водою:
«Дощ не став нам на заваді і «поливаний понеділок» відбувся з дотриманням усіх традицій, з драйвом, веселощами та подарунками. Не лише діти, але й дорослі долучились до обливань».
Задля комфорту учасників було організовано спеціальний майданчики із зонами доступу до води та місце, де люди мали змогу переодягнутися та зігрітися.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...