Це найсучасніше обладнання, що дозволить якісно і точно проводити діагностику та попереджати захворювання.
Придбання томографа та відкриття відділення комп‘ютерної томографії – це приклад роботи команди.
«Сьогодні дуже просто бути гарним господарем і виділяти кошти, коли вони у тебе є. Проте це стало можливим тільки від реалізації ініційованої Президентом України Петром Порошенком децентралізації. Адже коли ми говоримо при придбання томографа, МРТ, відкриття чорнобильського відділення, інсультного та інфарктного центрів – це все стало можливим завдяки фінансовій децентралізації. Придбання вже 3-го в області томографа – це приклад роботи команди, коли для досягнення цілі долучилися всі: обласний і районний бюджети, бюджет ОТГ, благодійники, бізнес і громада», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.
Як розповів головний лікар, депутат обласної ради Тарас Собко, у відділення закуплено комунальний 32-зрізовий комп’ютерний томограф, який вважають «золотим» стандартом для сучасної діагностики.
«Апарат має надзвичайно високу швидкість роботи з максимально високою точністю результатів діагностування онкологічних захворювань, захворювань опорно-рухової, нервової та серцево-судинної системи. Новий апарат працюватиме сім днів на тиждень. Діагностуватимуть на ньому пацієнтів із направленням від лікаря та хворих у невідкладних станах. Пільгові категорії населення, жителі району будуть проходити обстеження безкоштовно, для інших – діятиме платна послуга, проте набагато нижча вартість, ніж аналогічне обстеження в приватному закладі», - розповів головний лікар.
Комп’ютерний томограф Astelion Advance 32-зрізовий TSX–034А/4с (виробник CANONMEDICALSYSTEMS, Японія) придбали за рахунок коштів об’єднаних територіальних громад, обласного, районного, сільських та селищних бюджетів.
Загальна вартість обладнання та ремонту відділення – 12,5 млн грн.
Особливі характеристики системи:
1) багатозрізовий детектор, який дає змогу отримати високоякісні зображення при низькому променевому навантаженні; 2) висока швидкість сканування – за 1 сканування можна отримати дані для 32 зрізів (сканування в діапазоні 30 см може бути виконано за 10 с і менше), що підвищує пропускну здатність; 3) висока якість зображень – тривимірних зображень з високим розрішенням; 4) зручність роботи, легкість формування зображень з оптимальними параметрами.
Ще один комп’ютерний томограф знаходиться у обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, а другий у обласному медичному консультативно-діагностичному центрі.
Довідково. Житомирська центральна районна лікарня обслуговує Житомирський район із населенням понад 70 тис. жителів. У лікарні працюють 57 лікарів та 153 молодших спеціалістів з медичною освітою. Ємність стаціонару – 205 ліжок.
Стаціонар має відділення: терапевтичне №1 (з кардіологічними ліжками), терапевтичне №2, неврологічне, гінекологічне, дитяче, травматологічне, хірургічне з урологічними ліжками та відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії.
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...