Ігор Гундич провів зустріч з послом Республіки Молдова » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ігор Гундич провів зустріч з послом Республіки Молдова

Автор: news_maker от 13-05-2019, 19:37, Переглядів: 483

Ігор Гундич провів зустріч з послом Республіки Молдова

Житомирщина має дуже тісні економічні та культурні зв’язки з Молдовою.

Про співпрацю, інвестиції, обмін досвідом говорили сьогодні, 13 травня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан.

«Економічні зв’язки Житомирщини і Молдови на високому рівні, маємо кілька підприємств, де інвесторами є представники Молдови. Сподіваємося, що рівень співпраці буде тільки зростати. Крім того, Молдова перша, хто у пострадянському просторі розпочав процес деінституціалізації. В Україні Житомирщина теж стала першою серед областей, хто звернув увагу на це питання і почав співпрацю з фондом Lumos. Серед спеціалістів, які діляться досвідом у цій сфері, є і молдавські фахівці. Ми дуже вдячні за їхню підтримку та допомогу», – зазначив Ігор Гундич.

За словами Руслана Болбочана, Молдова зацікавлена у розвитку подальшої співпраці з Житомирщиною у всіх сферах.

«Для нас дуже велике значення відіграє розвиток міжрегіональної співпраці між нашими країнами. Останнім часом дуже активно розвиваються відносини між нашими країнами – як економічні, так і культурні. Ми зацікавлені у тому, щоб зробити цей процес більш динамічним. Готові сприяти налагодженню бізнес-контактів. Важлива взаємодія у контексті європейської інтеграції, коли ми можемо допомагати одне одному, реалізовувати спільні проекти, які приносили б конкретні результати для жителів наших країн», – наголосив посол Молдови.

Сьогодні Руслан Болбочан відвідає ювілейний концерт ансамблю «Сонечко», адже його керівник, Михайло Гузун, має молдавське походження.

«Нам приємно, що уродженець Молдови зробив дуже багато для наших народів. Це той культурний міст, який нас об’єднує. “Сонечко” дуже достойно представляє Україну за кордоном. Це велика заслуга Житомирщини», – зазначив посол.

Довідково: Впродовж 2018 року підприємствами області було здійснено зовнішньоторговельних операцій з Республікою Молдова на суму 13,5 млн дол. США.

Обсяг експорту товарів до Молдови у 2018 року становив 12,6 млн дол. США та збільшився порівняно з 2017 р. на 16,5%.

Ігор Гундич провів зустріч з послом Республіки Молдова
Ігор Гундич провів зустріч з послом Республіки Молдова

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: